Altcoins In Deep Green As Bitcoin Skyrockets: Market Cap Heading to $350 Billion

Bitcoin kontynuował swój niedawny bieg byka z kolejną nogą powyżej 11.700 dolarów. Altcoins wraz z kilkoma imponującymi zyskami i całkowitym limitem rynkowym wzrósł o ponad 4,5%.

Zielony jest dominującym kolorem na rynkach krypto walutowych, z pewnymi ogromnymi zyskami na wiodących kryptach. Bitcoin odnotował nowy roczny wzrost powyżej 11 700 dolarów, podczas gdy Ethereum przekroczyło poziom 350 dolarów.

Bitcoin cieszy się z noworocznego haju.
Pierwsze dni Bitcoin’a w lipcu były raczej nudne, ponieważ handlował na boki w ciasnym zasięgu. Wydaje się jednak, że pierwotna krypto waluta nie chce powtórzyć tej nudy w sierpniu. W ciągu ostatnich trzech dni BTC poszło w górę z około 11.100 dolarów, gdzie handlowała przede wszystkim wczoraj, do nowego rocznego haju oznaczonego zaledwie kilka minut temu na Bitstampie 11.730 dolarów.

Z tym byczym wyłomem powyżej oporu i poprzedniego rocznego haju 11.400 dolarów, Bitcoin odrzucił powstałe obawy, że może skierować się do korekty z powodu luki CME, który został pozostawiony otwarty na 9.600 dolarów. Jednakże, pozostaje do zobaczenia, czy składnik aktywów może skutecznie zamknąć około 11.600 dolarów i dążyć do poziomu psychologicznego 12.000 dolarów.

Co ciekawe, wzrost cen następuje wkrótce po przyjęciu przez Rosję ustawy, która uniemożliwia Rosjanom korzystanie z BTC jako środka płatniczego.

Altcoins podąża za swoim liderem

Bitcoin nie był sam w drodze na górę, jak większość altcoinów po nim. Ethereum zwiększył swoją wartość o ponad 7% do 357 dolarów, podczas gdy Ripple kontynuował swój tygodniowy wzrost o kolejne 8% do 0,266 dolarów. Tak więc, XRP wzrósł o 30% w ciągu ostatniego tygodnia z 0,20 dolarów.

Ty też możesz lubić:
Crypto Analiza cen i przegląd 31 lipca: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Chainlink & VeChain
Bitcoin Stable At $11K – Altcoins In Green: The Calm Before The Strorm?
Bitcoin Struggles At $11,000: Altcoins Starting to Regain Momentum?
Bitcoin Cash i Bitcoin SV również były w ruchu o 7% i 12%, odpowiednio. Litecoin, EOS, Stellar i Monero zwiększyły swoje pozycje podobnie – o około 5%.

Podczas gdy ich 24-godzinne zyski są imponujące, Ampleforth jest w swojej własnej lidze. Po kolejnych dniach tankowania, AMPL wzrósł o ponad 70% do ponad $1.20, co oznacza, że jego protokół może zacząć nagradzać inwestorów żetonami (pozytywna odbudowa), po raz kolejny, jeśli cena utrzymuje się powyżej $1 średnio dziennie.

Dwucyfrowy klub wzrostu widzi również Swipe (20%), Aurora (15%), Synthetix Network (11,24%) i Zcash (10,5%). W przeciwieństwie do tego, Digitex Futures (-22.5%), Elrond (-13%) i Bancor (-11%) są najgorzej radzącymi sobie 100 najlepszymi monetami w ciągu ostatnich 24 godzin.

Niemniej jednak, imponujące zyski większości aktywów cyfrowych zwiększyły całkowity limit rynkowy o 4,5% od wczoraj, z 327 mld dolarów do 342 mld dolarów.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowana)

Binance Futures 50 USDT FREE Voucher: Użyj tego linku, aby zarejestrować się i uzyskać 10% zniżki i 50 USDT przy handlu 500 USDT (ograniczone – pierwsze 200 rejestracji i wyłączność na CryptoPotato).

Kliknij tutaj, aby rozpocząć handel na BitMEX i otrzymać 10% zniżki na opłaty przez 6 miesięcy.