Fundacja Edukacji Ekonomicznej ogłasza dwa główne prezenty od założyciela Bitcoin.com, Rogera Ver

19 stycznia 2020, St Kitts & Nevis & Atlanta – Fundacja Edukacji Ekonomicznej ( FEE.org ) ogłosiła dzisiaj, że założyciel Bitcoin.com i wczesny inwestor kryptowalutowy Roger Ver przekazał dwa prezenty o łącznej wartości 2000000 USD w Bitcoin Cash (BCH), aby wesprzeć pracę FEE w promowaniu wolności osobistej i kształceniu studentów na całym świecie w zakresie moralnych i ekonomicznych podstaw wolnego społeczeństwa.

Pierwszy prezent w wysokości 1 miliona dolarów wspiera imprezy namiotowe FEE w 2021 r. – 75. rocznicę FEE – oraz dodatkowe programy dla studentów, w tym treści edukacyjne i książki online.

Drugi dar w wysokości 1 mln USD ma formę darowizny, która będzie stałym źródłem wsparcia dla działań edukacyjnych FEE

Ver, który wcześniej przekazał 1 000 000 dolarów w Bitcoinie na rzecz FEE w 2013 r., Powiedział, że jest winien dług intelektualny FEE i przekazuje tę nową darowiznę w czasie, w którym uważa, że ​​praca FEE jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

„Byłem subskrybentem długoletniego magazynu FEE„ The Freeman ”, kiedy byłem w liceum i wiele mojego sukcesu w Bitcoinie zawdzięczam temu, czego nauczyłem się czytając o moralnej potrzebie posiadania systemu monetarnego, który istnieje niezależnie od państwa siła,”

powiedział Roger Ver . On kontynuował:

„Rozglądałem się dziś po świecie i widziałem globalne blokady, inflację, ataki na wolność osobistą i pomyślałem: ‘Kto jest dziś najważniejszymi głosami wolności?’ OPŁATA jest na szczycie mojej listy. Chcę pomóc FEE wywrzeć taki sam wpływ na życie milionów młodych ludzi, jak na moje ”.

OPŁATA – Cokolwiek pokojowego

Założona w 1946 r. FEE jest najstarszym libertariańskim think tankiem w USA FEE świętuje swoją 75. rocznicę poprzez wydarzenia w 2021 r., W tym FEEcon (w Atlancie od 17 do 19 czerwca) i galę 75. rocznicy FEE 19 czerwca. Każdego roku FEE dociera do setek milionów odbiorców online i prawie 20 000 uczniów poprzez programy klasowe w college’ach i szkołach średnich zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw Ameryce Łacińskiej.

„Roger przyspieszył nasz rozwój online w 2013 r., Kiedy przekazał FEE bezprecedensowy 1 milion dolarów w bitcoinach”,

powiedział wiceprezes FEE, Richard N. Lorenc , który powiedział:

„W tamtym czasie była to największa w historii darowizna kryptowaluty i od tamtej pory znacząco pomogła nam na ścieżce rosnącego wpływu edukacyjnego. Dzięki tym nowym, głównym prezentom w postaci Bitcoin Cash, Roger kontynuuje swoją transformacyjną darowiznę, gdy zaczynamy świętować 75. rocznicę FEE i ujawniamy naszą kampanię mającą na celu ujawnienie coraz większej liczbie uczniów idei wolności, zarówno w ich salach lekcyjnych, jak i online. ”